23/01/2023

Lyžařský výcvik - Hrabětice

Vzhledem k tomu, že přišlo dlouhodobé a doufejme stabilní ochlazení, začali jsme věřit v možnost úspěšné realizace plánovaného lyžařského kurzu.

Během víkendu 21.-22. 1. opět zpustil provoz ski areál Severák na Hraběticích a proto se s žáky 2.-4. ročníku pokusíme vypravit na 3 dopoledne na sjezdové lyže.

Termín: 13. – 15.2. 2023 (pondělí – středa)

Místo konání: Hrabětice

Cena: 1900,-

Ročníky: 2., 3. a 4. ročník

Průběh: Průběh bude v průběhu kurzu každé ráno stejný

• Sraz každé ráno v 7:45 ve škole; přezutí do sjezdových bot; kontrola vybavení atd.
  • Odjezd autobusem v 8:00 od ZŠ
  • Lyžařský výcvik bude probíhat od 9:00 do 12:00
  • Návrat ke škole cca ve 12:45
  • Oběd ve školní jídelně
  • Lyže i boty zůstanou uloženy v prostorách ZŠ Rádlo, kde se usuší

Lektoři: Výuka bude zajištěna 5 lektory lyžařské školy + 1 učitelem ZŠ; další vyučující budou žákům k dispozici bez lyží.

Vybavení: sjezdové lyže, seřízené vázání (včetně potvrzení), lyžařské boty a helma, vhodné sportovní lyžařské oblečení; lyžařské hole dle uvážení (úplní začátečníci se učí bez holí)

S sebou si neberete žádný batoh, ani žádnou tašku !!!

Svačina a pitný režim je na místě zajištěn.

Výuka v ZŠ: Ročníky, které se kurzu nezúčastní se budou učit dle rozvrhu a pro žáky, kteří se kurzu nebudou moci např. ze zdravotních důvodů zúčastnit, bude po dobu kurzu připravena náhradní výuka ve škole.

Zajistěte si včas zapůjčení / seřízení sjezdového vybavení.

S jakýmikoliv dotazy se prosím obraťte na vedení školy.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA LYŽAŘSKÝ KURZ.pdf

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE.pdf