Vedoucí stravování: Lucie Jirečková

E-mail: jidelna@zsradlo.cz

Informace pro rodiče – stravování

Aplikace STRAVA.CZ

S novým školním rokem jídelna přechází na nový systém odhlašování obědů.

Ty je možné odhlašovat buď webových stránkách www.strava.cz, nebo si můžete stáhnout aplikaci strava do mobilních zařízení z Google Play nebo App Store.

Přihlášení uživatele

Výběr jídelny - zadejte číslo jídelny – č. 6910
Uživatel - zadejte uživatele pro přihlášení – jmeno.prijemeni (zadávejte malá písmena)
Heslo - heslo pro přihlášení uživatele – evidenční číslo strávníka (heslo lze po přihlášení změnit)

Heslo k prvnímu přihlášení do aplikace dostanete první školní den od třídního učitele.

Při problémech s přihlášením prosím kontaktujte vedení školy.

Odhlášení obědů

V aplikaci je nutné jít do záložky OBJEDNÁVKY a odškrtnout rámeček u dne, u kterého chcete oběd odhlásit a následně kliknout na zelené tlačítko ODESLAT.

Pro Vaši kontrolu lze na horní liště stravy.cz kontrolovat Vaše platby a emailem Vám budou chodit potvrzení o provedených objednávkách (resp.odhláškách), měsíční vyúčtování a informace o došlé platbě. Vše lze upravit ve vašem online účtu na Strava.cz.