Mimoškolní aktivity

Veselá věda

čtvrtek: 13.00–15.15

Děti se seznámí hravou formou se základy chemie, vyzkouší si různé pokusy a domů si odnášejí vlastní výrobky.

Polytechnika

úterý: 13.00–14.30

Děti jsou vedeny k rozvoji technické představivosti, jemné motoriky a k jednoduchým konstrukčním postupům. Věnují se elektrotechnice, robotice a dále pracují se stavebnicemi Lego Technic, Merkur, Cheva atd.

Taneční kroužek

úterý: 13.00–14.30

Děti mimo tance také zpívají, malují a vytvářejí hudební doprovod na jednoduché hudební nástroje. Kroužek vede k rozvoji dětské osobnosti, její individuality a talentu.

Zdravověda

čtvrtek: 13.00–15.00

Děti si zde osvojují základy poskytnutí první pomoci pod vedením kvalifikované zdravotní sestry a aktivního člena HZS.

Sportovní školička

pondělí: 14.00–15.30

Děti navazují na Sportovní školičku v MŠ a pod vedením trenérů se seznamují se základy atletiky, míčových a kolektivních her. Jsou vedeny k pravidlům fair play a k pozitivnímu vztahu ke sportu.

Badminton

středa: 13.00–15.00

Pro žáky od 2. ročníku. Děti jsou rozděleni do dvou skupin podle věku a pod vedení zkušeného trenéra se seznamují s základy pravidel badmintonu, technikou hry a dalšími praktickými dovednostmi.