Sdružení rodičů a přátel školy

Vzhledem k vývoji situace kolem pandemie COVID-19 jsme odsunuli založení spolku Sdružení rodičů a přátel školy až na konec tohoto školního roku. Takže

Každý rodič bude v tu chvíli automaticky členem spolku a bude moci spolurozhodovat o výši příspěvku a zároveň o využití prostředků fondu.

Fond bude přispívat co možná nejspravedlivěji všem žákům na činnosti spojené s výukou. Např. doprava na školní akce, pomůcky, vybavení klubů apod.

Na prvním zasedání si spolek odsouhlasí stanovy a jednací řád. O všech těchto novinkách budete včas informování na webových stránkách školy v sekci Aktuality.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo byste se zřízením SRPŠ nesouhlasili, ozvěte se prosím písemně na email reditel@zsradlo.cz.