22/06/2020

Informace k ukončení školního roku 2019/2020

• Vysvědčení se bude předávat 30.6. Nástup do školy proběhne standardně dle rozpisu. Po předání vysvědčení, tedy cca v 8:30, bude následovat poslední zvonění pro páťáky a v 8:45 půjdou děti domů.
  • Na předání vysvědčení se budou moci dostavit všichni žáci, tedy i ti, kteří od otevření škol 25.5. zůstali doma a vzdělávají se dálkově. Jedinou podmínkou jejich případné účasti bude doložení čestného prohlášení o bezinfekčnosti (ke stažení zde).
  • Pokud si budete potřebovat vyzvednou vysvědčení v jiném termínu než 30.6., prosím vždy pouze po domluvě s vedením školy.
  • V pondělí 29.6. jede družina ještě v normálním režimu.
  • Učebnice je třeba vrátit do 26.6. další případné detaily a informace Vám sdělí třídní vyučující.
  • Organizace školního roku 2020/2021 bude zveřejněna na webu školy v průběhu srpna.

Mgr. Jan Šafránek