Lyžařský kurz

Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám a rozjeté vlně chřipek, jsme se rozhodli letošní lyžařský kurz zcela zrušit. Doufejme, že příští rok budou podmínky pro lyžování již dobré a dětem za zrušený lyžařský kurz nabídneme jiný letní sportovní kurz.

Peníze za zrušený lyžařský kurz rodičům vrátíme v plné výši.
Prosím jen o písemné potvrzení, pokud chcete, abychom Vám peníze poslali po dětech.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,
termín lyžařského výcviku je stanoven na 20.–22. 1. 2020 (po, út, st). Výcvik proběhne v areálu Severák-Hrabětice pro začátečníky a mírně pokročilé a Tanvaldském Špičáku pro pokročilejší lyžaře.

Cena výcviku je 1300,– Kč
Cena za dopravu 200,– Kč

Žákům, kteří budou zařazeni do skupiny pokročilý (Špičák), musí rodiče sjednat úrazové pojištění na tyto dny a doložit.

Žádáme Vás tímto o zaplacení 1300 Kč a 200 Kč nejpozději do 15. 1. 2020.
Cena za dopravu je rozpočítaná na počet všech dětí, pokud se vaše ratolest kurzu nezúčastní (nemoc) bude nutné částku za dopravu uhradit.

Nemáte-li ještě lyžařský set – Bronec Sport, tel. 777 310 399 nabízí zapůjčení.

Denní plán výcviku:

7.45 h
sraz ve škole, obutí do lyžáků, nakládání lyží
8.00 h odjezd (autodoprava Machala)
9.00 h–10.30 h
první blok výuky
10.00 h–10.30 h
svačina
10.30 h–12.00 h
druhý blok výuky, odjezd do školy
12.30 h
oběd, odchod domů, provoz ŠD je beze změn

Lyže budou po dobu výcviku zůstávat ve škole, ve středu po skončení výuky si je odnesete domů.
Boty, lyže, hůlky (pouze pokročilí) a helmy jsou povinné! Vybavení prosím označte jménem dítěte.
Vhodné budou lyžařské brýle!! Vhodné lyžařské oblečení a rukavice snad připomínat nemusíme :)))

Vázaní musí být odborně seřízeno!

Prohlášení rodičů ve formátu PDF

Byla zřízena Školská rada, podrobnější informace naleznete v samostatné sekci.

Městské divadlo Jablonec nad Nisou – představení pro školy

13. 12. 2019 – Ze života hmyzu (3., 4. a 5. třída, začátek v 8.30, cena: 60,– Kč)
28. 01. 2020 – Velká pošťácká pohádka (1. a 2. třída, začátek v 8.30, cena: 60,– Kč)

Vánoční besídka se bude konat 19. 12. v obecním sále od 16 hodin.

SRPŠ

Na přelomu roku bychom rádi znovu otevřeli Sdružení rodičů a přátel školy. Každý rodič bude v tu chvíli automaticky členem spolku a bude moci spolurozhodovat o výši příspěvku a zároveň o využití prostředků fondu.

Fond bude přispívat co možná nejspravedlivěji všem žákům na činnosti spojené s výukou. Např. doprava na školní akce, pomůcky, vybavení klubů apod.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo byste se zřízením SRPŠ nesouhlasili, ozvěte se prosím písemně na email reditel@zsradlo.cz.

Školní kluby

Škole byla přiznána dotace z Operačního programu Zaměstnanost na školní kluby a zájmovou činnost v odpoledních hodinách. Cílem je nabídnout dětem aktivní a smysluplné trávení volného času ve dnech, kdy nemají kroužky ani jiné vlastní aktivity.

Kroužky vypíšeme od druhého pololetí po domluvě se žáky a s rodiči.

Vedení klubů může být i v režii studentů s pedagogickým zaměřením nebo rodičů (např. sportovců), kteří by rádi nabídli pomoc při organizování a realizaci programu těchto klubů.

Škola zajistí prostory, materiální vybavení a finanční odměnu dle specifikace dotačního programu.

Za každou pomoc s realizací těchto odpoledních klubových aktivit budeme rádi. Více informací o možné spolupráci Vám dají třídní učitelé nebo ředitel školy.