03/06/2024

Výlet za čtenářskou výzvu

Vzhledem k tomu, že se blíží uzavření čtenářské výzvy, rád bych Vás informoval o výletu, který na děti čeká. Protože žáků může být víc, mám pro ně připravené dvě akce, kterých se mohou žáci, kteří splní čtenářskou výzvu, zúčastnit:

  1. Vyhlídkový let pan Zima nám dal k dispozici několik vyhlídkových letů kolem Rádla na cca 20min. Startovalo by se z letiště v Hodkovicích a odvoz tam i zpět by zajistil pan Šikola obecním vozem. Podle počtu dětí doplníme program hrami, prohlídkou letiště, případně zmrzlinou v Hodkovicích. Oběd bude v ZŠ Rádlo. Termín je 26.6. dopoledne.
  2. Přespání na hradě - další možností je přespání na hradě Vranov na Malé Skále. Odjezd bude v 20.6. po obědě vlakem na Malou Skálu, podle počasí - prohlídka hradu, vykoupání v řece, výlet po okolí, opékání buřtů atd. přespání ve spacáku přímo na hradě, snídaně a odjezd vlakem zpět. návrat na oběd do ZŠ Rádlo 21.6. kolem 12h

Rozmyslete se prosím, na který výlet byste rádi jeli a v pondělí 17.6. se rozdělíme na dvě skupiny. 

Slavnostní vyhlášení je z organizačních důvodů posunuto.

vedení školy

Seznam aktualit
Copyright © ZÁKLADNÍ ŠKOLA RÁDLO,
okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace 2024.