29/03/2022

Přestup do 6. třídy

Vážení rodiče,

Co se týče přestupu na druhý stupeň ZŠ, je v tuto chvíli aktuální udělat si názor na to, na kterou základní školu budete chtít přestoupit. 

Zcela ideální je řešit přestup na Vámi vybrané škole kolem 10. – 15. května, tedy v době, kdy už budou mít ředitelé informaci, kolik jejich žáků odejde na osmileté gymnázium a budou schopni Vám potvrdit, zda pro Vás místo na jejich základní škole mají. 

Předběžně s našimi žáky počítá ZŠ Kokonín a ZŠ Pasířská. Tyto školy s námi počítají i na základě informací, které jsme jim od Vás předali.

Nicméně je zcela na Vás, kam budete chtít Vaše dítě "přihlásit". Přesněji řečeno, na které základní škole budete žádat o přestup.

Spádovost na konkrétní základní školu je zrušena. Pro nás je v tuto chvíli "spádový" celý Jablonec nad Nisou, což ale pro Vás není v ničem zavazující. Pokud se rozhodnete pro ZŠ v Liberci nebo kdekoliv jinde v ČR, jediné co je třeba si zjistit, zda mají volnou kapacitu.

Vedení školy

Seznam aktualit
Copyright © ZÁKLADNÍ ŠKOLA RÁDLO,
okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace 2024.