16/11/2020

Provoz školy, jídelny a družiny platný od 18.11.

Od středy 18. 11. zahajují prezenční výuku žáci 1. a 2. ročníku dle rozvrhu kombinované výuky, který je k dispozici na webových stránkách.

Výuka bude probíhat z organizačních důvodů v mírně upraveném rozsahu oproti běžnému rozvrhu. HV a TV bude probíhat tak, aby byla splněna všechna hygienická pravidla.

Rozvrh kombinované výuky platný od 18.11.

Pro žáky 3. až 5. ročníku pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem.

Vstup do školy bude pro žáky opět rozdělen. První ročník bude vcházet do školy hlavním vchodem a žáci budou mít své šatny jako doposud. Druhý ročník bude do školy vcházet do budovy bočním vchodem u pošty a šatnu bude mít dočasně v šatně před 4 třídou.

Prezenční výuka ve třídách a v odpolední družině bude probíhat v rouškách. Roušky jsou nadále povinné ve společných prostorách i ve školní jídelně (mimo konzumace pokrmů).

Školní jídelna bude v provozu pouze pro žáky 1. a 2. tříd.

Obědy budou automaticky přihlášeny tem dětem, které přijdou ve středu ráno do školy. Kdo nebude mít zájem se stravovat, musí obědy odhlásit ve školní jídelně u paní Jirečkové e-mailem nebo telefonicky. Portál www.strava.cz bude funkční k přihlašování obědů od čtvrtečního oběda dál.

Nadále platí zákaz vydávání obědů do jídlonosičů.

I nadále platí zákaz vstupu rodičů nebo jiných třetích osob do budovy školy bez předchozí domluvy.

Ranní družina je z organizačních důvodů zrušena. Provoz odpolední družiny bude realizován ve dvou odděleních (zvlášť pro žáky 1. třídy a zvlášť pro žáky 2. třídy) od 12 do 16h. Platí nošení roušek po celou dobu výuky. Prosíme o informaci, pokud někdo nebude chtít nechávat své dítě v odpolední družině. Pošlete tuto informaci na email nebo SMS paní Balogové.

Více informací o vyhlášených nařízeních naleznete zde.

Prosíme, ab děti měly dostatečný počet roušek (nim. 2ks / den) a dodržovaly všechny pravidla zvýšené hygieny.

Při výskytu podezření na respirační onemocnění nebo při systematickém nedodržování hygienických nařízení máme povinnost žáka z prezenční výuky vyloučit.

Mgr. Jan Šafránek