11/05/2020

Pravidla pro nástup dětí do školy k 25. 5. 2020

Vzhledem k blížícímu se otevření ZŠ Rádlo dne 25. 5. 2020, zasíláme v příloze podrobné informace týkající se provozu školy a klíčových pravidel výuky.

Prezenční výuka bude do konce roku dobrovolná s tím, že:

• Je třeba potvrdit zájem o výuku nejpozději do 18.5.2020 vyplněným formulářem a čestným prohlášením.
  • Na základě těchto informací budou sestaveny studijní skupiny, do kterých nebude možné do konce školního roku již nikoho přidat, ani skupiny měnit nebo slučovat.
  • Pokud bude někdo pro soustavné porušování hygienických pravidel z prezenční výuky vyloučen, nebude ho již možné zpět do prezenční výuky do konce školního roku zařadit.
  • Bude pevně daný čas, kdy bude možné do školy přijít a v kolik hodin budou moci děti ze školy odcházet.

Bližší informace týkající se výuky a sestavení jednotlivých skupin Vám zašleme po 18. 5., až budeme vědět, kolik dětí do školy do konce roku nastoupí.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte vedení školy na tel. čísle 602 783 355.