26/01/2021

Změna výuky 27.-28.1. a předání vysvědčení

Z důvodu COVID karantény nařízené hygienou je část pedagogického sboru nucena vyučovat distančním způsobem.

Z tohoto důvodu je vyhlášena z organizačních důvodů na dny 27.-28.1. pro první ročník distanční výuka.

Druhý ročník bude pokračovat v prezenční výuce s tím, že se v těchto dnech ruší družina i pro druhý ročník.

Více informací obdržíte od třídních učitelů. Třetímu, čtvrtému a pátému ročníku se na distanční výuce tímto nic nemění.

Žákům druhého ročníku bude výpis vysvědčení předán prezenčně s tím, že výuka se nekrátí a probíhá standardně dle rozvrhu kombinované výuky.

Ostatním bude výpis z vysvědčení zaslán mailem, a až následně po příchodu do školy předán také fyzicky.

Vzhledem k tomu že 29.1. jsou pololetní prázdniny a příští týden na ně přímo navazují jarní prázdniny, tak všichni doufáme, že po prázdninách bude tato nepříjemná situace již za námi.

Všem děkuji za pochopení

Ředitel školy