22/01/2022

Karanténa 4. třídy + distanční výuka 24.-25.1.

Vzhledem k potvrzení výskytu COVID-19 ve 4. třídě byla většině pedagogického sboru do úterý 25.1. nařízena karanténa. Ve škole bude tedy jen omezený počet vyučujících, a proto jsme nuceni přejít s některými třídami na distanční výuku.

První a druhý ročník není v karanténě a žáci se budou od pondělí učit standardně prezenční formou. V pondělí projdou screeningovým testováním a odpolední družina pro ně zůstane otevřena do 15h. Odpolední kroužky jsou zrušeny.

Ranní družina je zrušena. Škola bude otevřena až v 7:40!!!

Třetí a pátý ročník není v karanténě, nicméně zůstává do úterý 25.1. doma na distanční výuce.

Některým žákům čtvrtého ročníku je nařízena karanténa. Všichni žáci čtvrtého ročníku však zůstávají v pondělí a úterý doma na distanční výuce. KHS odešle informační SMS všem rodičům žáků, kterých se karanténa týká.

Žáci třetího, čtvrtého a pátého ročníku se mohou vrátit zpět do školy ve středu 26.1., kdy projdou pravidelným screeningovým testováním.

Ukončení karantény, stejně jako návrat z distanční výuky je povolen pouze žákům, kteří nemají žádné příznaky COVID-19 (teplota, kašel atd.). Žáci, kteří mají některý z příznaků COVID-19, zůstávají doma a dále konzultují svůj zdravotní stav se svým praktickým lékařem.

Výuka v pondělí a úterý nebude probíhat online a žáci dostanou úkoly mailem od svých vyučujících. Pokud by však distanční výuka pokračovala, bude zahájena i výuka online formou.

Po předchozí domluvě s paní Nejedlou si budete moct do školy přijít pro sešity a učebnice a to v pondělí o velké přestávce tedy od 9:40-10:00,  po obědě cca ve 13h a nebo v 15h kdy končí družina.

V případě jakýchkoliv změn Vás budeme obratem informovat.

vedení školy

Seznam aktualit
Copyright © ZÁKLADNÍ ŠKOLA RÁDLO,
okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace 2024.